Wesele na statku – dlaczego warto?

Zorganizowanie weselnego przyjęcia w oryginalnym miejscu, nietypowej oprawie przyczynia się do powstania wyjątkowych wspomnień. Uroczystość jest niezwykle przyjemna dla pary młodej oraz dla zaproszonych gości, jeśli poza smacznym jedzeniem i muzyką można zachwycać się również dekoracjami.

Impreza na statku – klimatyczne wesele

Jednym z bardzo ciekawych pomysłów na urządzenie wesela jest wynajęcie statku (często w formie rejsu do wybranego miejsca). Przesuwający się za burtą krajobraz jest najlepszą oprawą imprezy, jaką można sobie wymarzyć. Najlepiej jest urządzić wesele na statku w Szczecinie latem, ale dobra pora to również ciepła wiosna lub jesień.

Zabawie będą towarzyszyły wspaniałe emocje, a jeśli do samych tańców lub innych atrakcji typowo weselnych zostanie dołączony aspekt turystyczny, będzie jeszcze lepiej. Obecnie możliwe jest połączenie kilku opcji np. wycieczki statkiem w Szczecinie można bez problemu pogodzić z urządzeniem na pokładzie poślubnej imprezy.

Rejsy po Odrze i nie tylko – impreza podczas rejsu

Urządzenie imprezy weselnej podczas rejsu to spore wyzwanie, ale warto spróbować mu sprostać. Dobrą okazją do przeżycia niesamowitych chwil jest rejs wycieczkowy w Szczecinie. Na statkach turystycznych wyposażenie jest wygodne, często nawet luksusowe, więc goście weselni będą mieli zapewnione świetne warunki.

Wycieczka połączona z imprezą weselną jest atrakcyjna dla osób w różnym wieku. Niektóre wesela są przeznaczone wyłącznie dla dorosłych gości, bo dzieci nudzą się i męczą, jeśli zabawa trwa do rana. Ten typ uroczystości weselnych może spodobać się najmłodszym, bo dochodzą dodatkowe wrażenia związane ze specyfiką rejsu.

Jakie warunki zapewniają statki?

Większość statków wycieczkowych może pomieścić sporą ilość gości weselnych. Mogą oni korzystać z dostępnych pomieszczeń, mebli i pozostałego wyposażenia. Wesele na statku w Szczecinie wiąże się również z organizacją cateringu, co bywa bardziej skomplikowane niż na lądzie. Na niektórych statkach potrawy przyrządza się na miejscu, ale częściej są one dowożone z wybranego punktu gastronomicznego.

Podsumowując, na statkach można zorganizować świetną imprezę weselną. Oprawa uroczystości będzie oryginalna i efektowna, zwłaszcza jeśli wybrany zostanie statek z wysokiej jakości wyposażeniem, np. wycieczkowy.

Podobne artykuły

Komentarze

NAJNOWSZE