Serwis Toyoty w Warszawie

Twój samochód potrzebuje serwisu, przeglądu lub naprawy? Pełną obsługę zapewni serwis Toyota w Warszawie. Profesjonalny team oraz wyspecjalizowane wyposażenie gwarantują obsługę na najwyższym poziomie. Ekspercka wiedza, oryginalne części i indywidualne podejście do klienta, to jedne z głównych cech salonu. Właściciele samochodów marki Toyota oczekują rzetelnej wiedzy o marce, dlatego najlepiej wszystkich przeglądów i napraw dokonywać w autoryzowanym serwisie.

Samochody Toyota to jedne z najpopularniejszych pojazdów na rynku

Toyota to jeden z największych koncernów motoryzacyjnych na świecie, a jej wartość szacowana jest na około 42 mld dolarów. Zadowolenie klientów i potwierdzona niezawodność przekładają się ogromną popularność marki. Dodatkowym atutem każdej Toyoty jest oszczędność. Trwałość została potwierdzona niezależnymi badaniami. Można śmiało powiedzieć, że to najbardziej innowacyjna marka samochodów na świecie.

Co oferuje serwis Toyoty w Warszawie?

Toyota serwis Warszawa oferuje takie usługi jak:
1. Przegląd samochodu
2. Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
3. Mycie samochodu w myjni bezdotykowej
4. Samochód zastępczy na czas trwania naprawy
5. Odbiór i zwrot samochodu Toyota pod wskazany adres (na terenie Warszawy)
6. Po uiszczeniu opłaty możliwe jest składowanie opon zimowych oraz letnich
7. Naprawy blacharsko-lakiernicze i ich bezgotówkowe rozliczanie w ramach polis Auto- Casco
8. Przyjmowanie rozbitych aut 24/7

W serwisie Toyoty w Warszawie znajdziesz tylko oryginalne części

Tylko autoryzowany serwis może zapewnić, że wszystkie wymienione części będą idealnie dobrane. Warto wiedzieć, że jedynie oryginalne części pozwolą utrzymać zużycie paliwa na odpowiednim poziomie. Oryginalne części to także bezpieczeństwo, ponieważ produkowane są wyłącznie w zgodzie z wymaganymi normami koncernu.

Nie od dziś wiadomo, że najwyższe standardy i jakość przekładają się na niezawodność. Oryginalne części objęte są również minimum roczną gwarancją. Akumulatory mają dodatkową gwarancję, która wynosi aż 3 lata. Kolejnym plusem korzystania z Toyota serwis Warszawa są atrakcyjne ceny odsprzedaży. Od dawna wiadomo, że auto eksploatowane przy użyciu oryginalnych części korzystnie wpływa na ewentualną odsprzedaż.

Autoryzowany serwis oferuje najlepsze części

Oddając samochód do serwisu Toyota w Warszawie możemy mieć pewność, że wszystkie oleje, tarcze, klocki hamulcowe, filtry, żarówki itp. są oryginalne i najwyżej jakości. Serwis zadba o każdy silnik benzynowy, hybrydowy i wysokoprężny. Dodatkowo można liczyć na atrakcyjne rabaty. Autoryzowany serwis oferuje usługi i jakość nie do podrobienia.

Wymiana i montaż oryginalnych części są niezwykle ważne, ponieważ tylko one zapewnią prawidłowe i długie funkcjonowanie samochodu. Obecnie na rynku dostępne są części, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się oryginalne, jednak są to zwykłe zamienniki. Odbiegają one od standardów marki Toyota i stosuje się je na własne ryzyko. Żaden profesjonalny serwis nie wymieni oryginalnej części na jej odpowiednik, gdyż ma świadomość, z jakimi konsekwencjami może się to wiązać.

Partnerem tekstu jest Toyota serwis Warszawa.

Podobne artykuły

Komentarze

NAJNOWSZE