Wybierz Traficar dla firm i rozwiąż problemy dotyczące organizacji przejazdów służbowych!

Przejazdy służbowe często stanowią spore wyzwanie logistyczne. Dodatkowo wymagają rozmaitych formalności i mogą być problematyczne, kiedy przychodzi czas rozliczenia. Szukasz sposobu na ułatwienie organizacji firmowych przejazdów? Wybierz Traficar dla firm i zapomnij o problemach związanych z przejazdami Twoimi i pracowników.

Możliwość wyboru oferty idealnej

Traficar to przedsiębiorstwo, które słusznie założyło, że każdy przedsiębiorca i każda firma mają nieco inne potrzeby. Dotyczy to wielu kwestii, w tym także organizacji przejazdów służbowych. Dlatego właśnie przedsiębiorcy, którzy zdecydują się skorzystać z usług Traficara dla firm, mogą wybrać jeden z trzech wariantów oferty. Zanim zdecydujesz się na konkretną opcję, skontaktuj się ze specjalistą poprzez stronę Traficar.pl. Dzięki temu końcowa oferta będzie możliwie najbardziej dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Pracownicy Traficara chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i rozwieją ewentualne wątpliwości.

Trzy opcje do wyboru

Korzystając z Traficara dla firm, możesz zdecydować się na jeden z trzech wariantów:

  • Na zawołanie – daje Tobie i Twoim pracownikom dostęp do całej floty. Dodatkowo masz możliwość analizowania przejazdów, a wszystkie formalności (tankowanie, serwisowanie itd.) są po stronie Traficara, Ty nie musisz się niczym martwić.
  • Na vouchery – w tej opcji możesz kupić dowolną ilość voucherów pre-paidowych, które następnie możesz wręczyć swoim klientom lub pracownikom. Wybierając ten wariant, jako przedsiębiorca nie ponosisz więcej obowiązków. Osoby, które dostały od Ciebie vouchery mogą samodzielnie skorzystać z pojazdów wtedy, kiedy będą tego potrzebowały.
  • Na wyłączność – decydując się na tę opcję, zyskujesz wyłączny dostęp do określonej liczby pojazdów, które możesz wcześniej rezerwować. Przy rozliczeniu dostaniesz jedną, zbiorczą fakturę z bilingiem (wybierając ten wariant masz najniższą na rynku opłatę kilometrową – 29 gr za kilometr). W razie potrzeby istnieje również możliwość skorzystania z samochodów zastępczych

traficar dla firm

Zapomnij o zbędnych formalnościach

Decydując się na korzystanie z usług Traficara dla firm możesz wybrać ofertę, która najlepiej odpowiada potrzebom Twoim i Twojej firmy. Jedną z głównych zalet oferty jest jej różnorodność. Przedsiębiorcy doceniają, że mogą dopasować usługę do własnych potrzeb. Zapotrzebowanie na samochody może być większe lub mniejsze, występuje również z odmienną częstotliwością, w zależności od branży oraz konkretnej firmy.

Organizowanie przejazdów służbowych za pośrednictwem Traficara jest niezwykle proste i intuicyjne. Wybierając ofertę dla firm proponowaną przez tego przewoźnika, możesz zapomnieć o problemach związanych z rozliczeniami i rezerwowaniem taksówek, czy też wypożyczaniem samochodów. Warunki współpracy z Traficarem są jasne i zrozumiałe. Skorzystaj z oferty dla firm i ciesz się minimum formalności, wsparciem ze strony pracowników Traficara oraz najwyższą jakością usług związanych z wypożyczeniem oraz serwisowaniem pojazdów.

Podobne artykuły

Komentarze

NAJNOWSZE