Kwiaty w pudełku – dlaczego to dobry prezent?

Większość kobiet lubi dostawać kwiaty. Są one eleganckim i gustownym prezentem na każdą okazję. Uniwersalność, a jednocześnie praktyczność kwiatów w pudełku pozwala stwierdzić, że stanowią świetny prezent zarówno dla mamy, siostry, jak i córki. Czy kwiaty w pudełku są lepsze od kwiatów ciętych? Dlaczego róże we flower box żyją długo?

Kwiaty w pudełku na każdą okazję

Kwiaty to bardzo uniwersalny prezent, który zastąpi brak pomysłu, a także uzupełni kupiony już upominek. Kwiaty cięte mają swój urok i naturalność, jednak wypierane są przez kwiaty w pudełku. Te sprawdzą się zarówno na urodziny, Dzień Matki, Dzień Kobiet, jak i parapetówkę czy wytworne przyjęcie.

Pudełkowe kwiaty są praktyczne, ponieważ nie musisz ich przekładać do wazonu. Co więcej, nie musisz ich także podlewać. Jak to możliwe? Jeśli zdecydujesz się na żywe i wieczne kwiaty, będą one specjalnie przygotowane, abyś nie musiał ich pielęgnować nawet przez 2 lata. To bardzo wygodne!

Możesz oczywiście kupić żywe tradycyjne żywe róże w pudełku. Ich żywotność jest jednak krótsza. Tego typu kwiaty w pudełku utrzymają dobrą kondycję minimum 3 dni. Wybór kwiatów z różnobarwnych pudełkach znajdziesz w Rose Du Château.

flower box

Postaw na kolor!

Pamiętaj, że kwiaty w pudełku nie muszą być czerwone. Choć kolor ten jest ponadczasowy i pasuje do różnych temperamentów kobiet czy okazji, warto przejrzeć całą ofertę sklepu Rose Du Château. Jest ona bardzo bogata.

Firma oferuje flower boxy, czyli kwiaty w pudełkach w różnym kolorze. Możesz wybrać tradycyjne barwy kwiatów takie jak róż, czerwień czy biel. Osoby chcące zaszaleć czy dobrać kwiaty pod kolor wnętrza mieszkania obdarowanej kobiety, mogą wybrać róże w kolorze błękitnym, niebieskim, fioletowym, a nawet czarnym! Kwiaty w tym kolorze na pewno będą zapamiętane.

Co ważne, kupując kwiaty w pudełku od Rose Du Château, możesz wybrać również barwę opakowania! W jego przypadku dostępne są następujące kolory: biały, różowy, marmurowy, brzoskwiniowy, oliwkowy, błękitny, niebieski, czarny, beżowy, szary. Dostępny jest również kolor czerwony, który świetnie podbije kolor białych róż! Skomponuj bukiet kwiatów w pudełku według własnego uznania!

Kwiaty w pudełku w kształcie serca

Jeśli chcesz okazać drugiej osobie miłość lub pokazać, że Ci na niej zależy, wybierz kwiaty w pudełku w kształcie serca. Bukiety komponowane są w taki sam sposób jak w przypadku klasycznych flower boxów. Kwiaty są przycinane i umieszczane w specjalnej gąbce. Zamawiając tradycyjne kwiaty cięte w pudełku, możesz liczyć na ich kilkudniową żywotność. Róże długowieczne w bukiecie będą dobrze wyglądały nawet 2 lata. To, jakie kwiaty wybierzesz, zależy wyłącznie od Ciebie. Decydując się na kwiaty w pudełku w kształcie serca, również możesz wybrać kolor kwiatów czy opakowania! Stwórz wyjątkową kompozycję z myślą o kobiecie swojego życia!

Pamiętaj, że możesz też wybrać żywe, cięte kwiaty lub róże w szkatułce. Wyglądają one zjawiskowo i na pewno ucieszą osobę obdarowaną. Co najważniejsze, nie muszą one trafić w jej ręce tylko w związku z jakąś okazją. Kwiaty cieszą zawsze!

Podobne artykuły

Komentarze

NAJNOWSZE